EN SON BEş METIN2 PVP KENTSEL HABER

En son beş metin2 pvp Kentsel haber

En son beş metin2 pvp Kentsel haber

Blog Article

Karakterlerinin ne krallığa aktarılacağı birleşimde ölçüsüz belirlenecek. Tevhit medarımaişetleminden sonra, YZK Heuk-Young'ı bir mevkutğine etkinleştiriyoruz, bu da sana krallığını bileğanlayıştirme okazyonı sunacak.

sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda muntazam aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapmış olup kapanmış evet da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her hengâm

Temaşa sunucularında ve eklenti/fileslerde iadeli/silme veya değişim kadar konulemler katiyen yoktur.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Bir numara core konstrüksiyonsına mevla 1 hat dâhilin verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Uslu core yapısına ehil 1 hat yürekin verilen maksimum rakamdır.

Auto patcherinize logo eklenir anne konu eşya ol vb. kabilinden butonlar düzenlenir ve firmamıza ilgili reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna girizgâhteki login-loading vizyonunı bileğişçiliktirebilir/güncelliyebilirsiniz..

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gündüz Metin2 oynamayı seven oyuncuların yeğleme edebileceği bir sunucu.

Canavar kartlarının bütünü duracak. Hiçbir anaç kaybolmayacak! İki sunucuda oynadıysan, her dü sunucunun da muvaffakiyetlarını garaz sunucuda yeni bir mebdearı şeklinde birleştireceğiz.

Süresiz olarak kapatılmış olan aynı isimdeki değişik bir karakterimin seviyesi henüz faziletli evetğunda da ad bileğmaslahatikliği edinmek zorunda evet muyum?

The metin2 Metin2 team özgü decided to stop all bans birli we continue testing and looking into the latest CB updates implemented onto the cheat detection tool earlier this year.

Deposunda "ticareti bünyelabilir" olmayan eşyalar mevcut bir karakteri sildiğimde ne olabilir? Bu eşyalar silinir mi?

Sunucu tevhit alışverişlemi esnasında envanterindeki ejderha taşı simyası kaldırılır ve Nesne Market Deposu'na aktarılır. Kuşhatıralan ejderha taşları da oraya buzakılır.

Etkinleştirildiğinde, sayfa dışı inceleme etkinliği filtrelenir. Bu değer "İnceleme Skoru Dereceı"nızın varsayılanını kullanır. Daha fazlasını blog gönderimizden okuyabilirsiniz.

Yemeden içmeden bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve diğer tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

metin2 pvp

Report this page